O našem týmu

Jsme pilní jako včely a zakládáme si na osobním přístupu od počátku každého projektu. Sídlíme v Praze, ale klidně se za vámi vydáme na druhý konec republiky.

Vážíme si transparentnosti a budujeme profesionální vztah s klientem, který je základem pro příjemnou dlouhodobou spolupráci. Naše znalosti rádi předáme i lidem ve vašem týmu.

Náš tým se skládá z profesionálů s dlouholetou praxí v oboru. Zajistíme pro vás vše od marketingové strategie, přes grafické návrhy, tvorbu webových prezentací až po organizaci eventů.

Práce nás baví a dělá nám radost pomáhat našim klientům k dosahování lepších výsledků. Sledujeme nové trendy a analyzujeme data.

Nechceme být jen dodavateli služeb, ale vašimi dlouholetými partnery ve vašem podnikání. Je pro nás důležité pochopit váš příběh, proto s vámi konzultujeme, ptáme se a snažíme se najít ta nejoptimálnější řešení pro váš byznys.

Díky spolupráci s naší agenturou uvidíte čísla a výsledky. Budete přesně vědět, jak je vaše kampaň efektivní. Komunikujeme s vámi na rovinu. Pokud v něčem nevidíme přínos, řekneme vám to a navrhneme lepší řešení.

Ctirad Hemelík

Ctirad Hemelík

Statutární ředitel

Dlouhodobě se věnuji tématům, která podporují kreativitu, myšlenkovou inspiraci a osobní růst. Rád se dívám do budoucnosti a vyhledávám projekty či vize, které mohou posunout naši společnost dopředu. V rámci svých aktivit jsem dosud v České republice a střední Evropě uspořádal přes 2000 eventů, na kterých se prezentovalo více než 460 významných osobností z celého světa.

Adam Parma

Adam Parma

Marketing Manager

Jana Hemelíková

Jana Hemelíková

HR Manager

Jan Hruška

Jan Hruška

Director of Event Management

Michal Hájek

Michal Hájek

DTP studio, graphics & print

Jan Kolář

Social media specialist

Jaroslav Major

Jaroslav Major

PR specialist

Bflow

Společně dosáhneme skvělých výsledků!

Spojte se s námi!