Naše práce Vám přinese výsledky

Bflow
Public relations
Bflow
Komplexní marketingová strategie
Bflow
Eventy, překlady a tlumočení
Bflow
Visual design
a print
Bflow
Webové
prezentace
Bflow
Sociální
sítě

BflowEventy, překlady a tlumočení

Lidé si nejlépe zapamatují to, co prožijí. V rámci pořádání eventů a realizace expozic je důležité pracovat s emocemi. Ty velmi dobře působí na to, jakým způsobem zákazník vnímá vaši společnost. Už jen slovo „event.“ znamená v překladu „událost, prožitek, zážitek“. Je tedy důležité tyto akce nepodcenit a dobře se na ně připravit. Ve světe on-linu si vše můžete naplánovat předem, ale u eventů, kde se vše může v reálném čase měnit, je důležité umění improvizace a schopnost přizpůsobit se situaci. A to dokáže nejlépe ten, kdo s tím má bohaté zkušenosti. Právě proto se nebojte svěřit organizaci do našich rukou.

Součástí našeho týmu jsou experti, kteří mají zkušenosti s pořádáním veletrhů pro desetitisícové davy, akce pro firemní partnery i komornější eventy.

Na základě společné komunikace obstaráme váš event od A – Z. Vymyslíme, jak bude vypadat, zajistíme adekvátní prostory, připravíme techniku i catering, navrhneme propagační materiály a postaráme se o hladký průběh akce.

Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby včetně veškeré potřebné techniky. Překlady korespondence, smluv, propagačních materiálů, webových prezentací i vlastních reklamních textů zajistíme na klíč a v co nejkratším možném termínu. Jsme schopni dodat špičkové tlumočníky pro všechny jazykové kombinace a veškeré typy akcí.

Ať už chcete připravit velkou akci, nebo se jen chcete dobře prezentovat na veletrhu, jsme pro vás tím správným partnerem.

Bflow

Společně dosáhneme skvělých výsledků!

Spojte se s námi!