Eventy, překlady a tlumočení

Lidé si nejlépe zapamatují to, co prožijí. V rámci pořádání eventů a realizace expozic je důležité pracovat s emocemi. 

Ty velmi dobře působí na to, jakým způsobem zákazník vnímá vaši společnost. Už jen slovo „event.“ znamená v překladu „událost, prožitek, zážitek“. Je tedy důležité tyto akce nepodcenit a dobře se na ně připravit. Ve světe on-linu si vše můžete naplánovat předem, ale u eventů, kde se vše může v reálném čase měnit, je důležité umění improvizace a schopnost přizpůsobit se situaci. A to dokáže nejlépe ten, kdo s tím má bohaté zkušenosti. Právě proto se nebojte svěřit organizaci do našich rukou.

Součástí našeho týmu jsou experti, kteří mají zkušenosti s pořádáním veletrhů pro desetitisícové davy, akce pro firemní partnery i komornější eventy.

Na základě společné komunikace obstaráme váš event od A – Z. Vymyslíme, jak bude vypadat, zajistíme adekvátní prostory, připravíme techniku i catering, navrhneme propagační materiály a postaráme se o hladký průběh akce.

Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby včetně veškeré potřebné techniky. Překlady korespondence, smluv, propagačních materiálů, webových prezentací i vlastních reklamních textů zajistíme na klíč a v co nejkratším možném termínu. Jsme schopni dodat špičkové tlumočníky pro všechny jazykové kombinace a veškeré typy akcí.

Ať už chcete připravit velkou akci, nebo se jen chcete dobře prezentovat na veletrhu, jsme pro vás tím správným partnerem.

Naše služby

Public
relations

Komplexní marketingová
strategie

Eventy, překlady
a tlumočení

Visual design a print

Tvorba webů

Sociální sítě

Společně dosáhneme
skvělých výsledků!

Spojte ses námi!